N Kurumsal

2003 yılında grup içindeki personele yemek üretmek üzere kurulan ve ayda yaklaşık 175 bin adet yemek üreten Aras Catering, 2006 yılından itibaren dış müşterilerine de hizmet sunmaktadır.

N Kurumsal, yüksek kalite standardı, müşteri memnuniyeti, hijyen, çevresel duyarlılık ve kusursuz ve servisi kendisine ilke edinmiştir. Ürünlerimizi ve Hizmetlerimizi, N Kurumsal Hizmetler Network Sistemi'nde biraraya gelen siz değerli müşterilerimiz adına, tüm Türkiye’yi kapsayan üye ağımıza dahil üye firmalarımızdan tedarik ediyoruz.

Sınıfında profesyonel ekiplerimiz ile üyelendirme öncesi firmaları denetliyoruz. Denetleme ve değerlendirme süreciyle, yasal mevzuatlardaki tüm yükümlülüklerini yerine getirmiş firmaları, sözleşmeler ile üyelendiriyoruz. Üyelendirme sonrası, denetim ve danışmanlık hizmetlerimiz ile üyelerimizin ürün ve hizmetlerinde standartların ve kalitenin sürekliliğini sağlıyoruz.

Profesyonel ekiplerimizce standartları ve sürdürülebilirliği sağlanmış kalitede ürün ve hizmetleri sizler adına üyelerimizden satın alıyoruz.

Doğru ve bilinçli toplu satın almanın getirdiği fiyat avantajlarını, siz değerli müşterilerimize yansıtıyoruz.

Yani; N Kurumsal Ortak Satın Alma Platformunda;

‘’N‘’ Doğru Hizmeti, ‘’N‘’ Doğru Müşteri Hizmetleri ve ‘’N‘’ Doğru Bütçe ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Müşterilerimize avantajlı çözümler sunarken, hem müşterilerimize kazandırıyoruz, hem de üyelerimize …

Kısacası; N Kurumsal Hizmetler Şirketinize İyi Gelecek.